O nás & Kontakt

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na stránkách internetového obchodu http://www.frepro-vune.cz

Náš nový internetový obchod se zaměřením pouze na výrobky Fre Pro vznikl z důvodu prudkého nárustu prodeje výrobů Fre Pro a bylo nutno od sebe oddělit divize kacelářských potřeb, drogerie, gastra a právě vonného servisu FrePro. Pokud by jste chtěli objednat i jiné zboží z naší nabídky, navštivte náš druhý internetový obchod http://www.greli.cz/

​Jsme spolehlivá firma, nabízející svým zákazníkům komplexní služby v oblasti provonění interiérů ( restaurace, byty, kanceláře, obchodní a administrativní prostory). Naším zákazníkům nabízíme, jako jedni z mála v České republice, ucelený sortiment vonného programu FrePro amerického výrobce Freshproducts za velice příznivé ceny. Zboží máme neustále skladem a objednávky vyřizujeme a expedujeme do druhého dne.  Od roku 2012 nám patří statut autorizovaný distributor vonného programu FrePro a za tuto dobu jsme se zařadili mezi přední a největší prodejce tohoto programu v České republice. Prodali jsme již více než 751.000 ks těchto výrobků - vůní. Máme nejširší a kompletní nabídků vůni Fre-Pro na trhu za nízké ceny. Využijte množstevní slevy.

Dodáváme pouze originální a nejoblíbenejší profesionální vůně značky Fre Pro. Pod touto značkou jsou nejvíce známá aromatická a gelová sítka do pisoáru Wave FrePro, gelové závěsky Hang Tag FrePro, vonné závěsky na dámské WC Bowl Clip Fre Pro, vonné elipsy Remind Air Curve FrePro a osvěžovače vzduchu Easy Fresh. K naším spokojeným odběratelům patří stovky zákazníků, kteří se k nám stále vracejí a oceňují rychlost dodání zboží, serioznost, poradenskou činnost a kompletní servis, který je jim poskytován.     Reference na naši práci můžete najít na http://obchody.heureka.cz/greli-cz/recenze/ Při prodeji vonného programu FrePro spolupracujeme s mnohými velkoobchody a internetovými prodejci po celé ČR, kam dodáváme výrobky Fre-Pro.  

Objednávky přijímáme:

telefonicky:      +420 603 415 649
faxem:             +420 530 341 541
e-mailem:        gregorovic@greli.cz

Místa pro osobní vyzvednutí zboží:

Oblá 79, 634 00 Brno-Nový Lískovec

Nedaří se vám odeslat objednávku, nevíte si rady, nebo se chcete na něco zeptat?
Volejte +420 603 415 649 nebo pište na gregorovic@greli.cz

Věříme, že Vás náš internetový obchod zaujme a my Vám budeme moci nabídnout naše služby. Přejeme Vám, aby se Vám s naším e-shopem dobře pracovalo a těšíme se na budoucí spolupráci.

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Pole označená jako * musí být vyplněná.

Jméno a příjmení * Nevyplňujte toto pole:
Email *
Zpráva *
 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.